Roletų priežiūra – greita ir paprasta

Vis daugiau žmonių savo namų langus puošia roletais, kadangi jie ne tik labai gražiai atrodo, tačiau ir lengvai derinami su kitomis langų uždangalų opcijomis. Tiek su užuolaidomis, tiek su žaliuzėmis.

Tiesa, tai, kas gražu – ne visada yra praktiška. To bijo daugelis. Roletai – patvarūs, nereikalauja daug priežiūros ir atrodo puikiai. Svarbiausia juos įsigyti patikimoje prekybos vietoje kaip www.solemlux.lt.

Investuokite į patikimą kokybę

Jeigu norite, kad roletai Jums tarnautų kuo ilgiau ir tuo pačiu nereikėtų labai daug dėmesio skirti jų priežiūrai – svarbiausia yra investuoti į kokybę. Pradėjus ieškoti gamintojų galite pamatyti, kad yra daug tų, kurie siūlo pigiau ir tuo pačiu tokių, kurie dažniausiai siūlo įsigyti kiek brangiau. Kas lemia kainą? Labai dažnai audinys. Kuo jis yra geresnės kokybės – tuo roletų kaina dažniausiai ir auga labiau.

Prieš valymą – išimti iš mechanizmo

Kad ir koks valymo būdas Jums labiausiai tinka – namuose ar pas specialistus – roletai turi būti išimami. Tai yra svarbiausia taisyklė. Tik tokiu atveju bus galima ne tik kruopščiai, tačiau taip pat ir saugiai išvalyti tiek audinį, tiek patį mechanizmą. O valymui nereikia specialių priemonių, svarbiausia – atsakingas darbas ir dėmesys smulkmenoms.

Specifinių dėmių valymas

Žinoma, jeigu ant roletų bus specifinių dėmių – tokiu atveju reikia imtis ir tam tikrų valymo metodų, specialių valymo priemonių, kurios džiugins geru rezultatu. Tiesiog šiuo metu tų valymo priemonių yra tiek daug, kad ne visada paprasta suprasti – kurios labiausiai tinka Jums. Galiausiai, kai dėmių yra daug ir jų kilmė yra sudėtinga – visada geriausia yra ieškoti valymo salono, kadangi patys nežinodami smulkmenų galima sugadinti audinį.

Reguliarus dulkių šalinimas

Galiausiai, kad roletų audinys visada atrodytų puikiai – svarbu, kad nuo jo būtų reguliariai šalinamos dulkės. Tokiu atveju galėsite džiaugtis tokiais langų uždangalais, kurie net ir po daugelio metų bus išlaikę savo spalvą ir tuo pačiu ryškumą.

Jeigu Jus domina roletai – juos įsigyti galite https://www.solemlux.lt/produktai/e-parduotuve/roletai/kasetiniai-roletai. Būtinai pasitarkite su specialistais, kurie jais prekiauja. Jie įvertinę Jūsų poreikius pateiks rekomendacijas ir padės rasti tai, ko reikia Jūsų asmeniniams poreikiams patenkinti.