Taupi švarumo jėga

Nuotekų siurblinės ir jų sudedamosios dalys

Nuotekų siurblinės paprastai naudojamos, kad padėtų pašalinti buitines nuotekas iš gyvenamųjų pastatų ar namų kvartalų, o taip pat lietaus ar drenažo nuotekų pakėlimui. Pagrindinės nuotekų siurblinės dalys yra polietileninis korpusas, tuomet siurblys, (siurblinėse jis būna tik vienas vienintelis), tuomet siurblinės viena iš dalių yra įtekėjimo atvamzdis, slėginis vamzdynas. Siurblinėje yra įmontuotas ir atbulinis vožtuvas, rutulinė sklendė, kreipiančiosios, siurblio grandinės ir kopėčios.

Nuotekų siurblinės korpusas yra aprūpintas standumo briaunomis, užtikrinant atsparumą išorinėms apkrovoms. Pati siurblinė turi tvirtą dvisienį dugną, kas padeda užtikrinti dar aukštesnę gaminio kokybę.

Kalbant apie nuotekų siurblinės siurblius, tai tipas paprastai parenkamas priklausomai nuo nuotekų kiekio, jų pobūdžio, perpumpavimo aukščio ar nuotolio. Taigi atitinkamai parenkami ir siurbliai su sparnuotėmis, smulkintuvais ir panašiai.

Taupi švarumo jėga – maži nuotekų valymo įrenginiai

Valymo įrenginiai, nebėra tik didelio miesto komunalinių paslaugų sritis. Paskutiniu metu, vis daugiau ir daugiau dėmesio skiriama tam, kam aktualu maži nuotekų valymo įrenginiai. Šie įrenginiai tampa puikiu sprendimu mažesnių kaimų, bendruomenių ar net individualių namų poreikiams patenkinti išvengiant didelių investicijų ir kraštovaizdžio niokojimo.

Maži nuotekų valymo įrenginiai – dideli privalumai?

Kai yra maži nuotekų valymo įrenginiai, automatiškai yra mažesni eksploatavimo kaštai. Tiek pakeičiamos detalės mažau kainuoja, tiek aptarnavimas yra greitesnis ir paprastesnis, taigi maži nuotekų valymo įrenginiai atneša mažesnius eksploatavimo kaštus ir lengviau valdomas bendrąsias išlaidas. Turint mažą įrenginuką, individualių namų savininkai turi visišką įrenginio kontrolę ir nepriklausomą nuotekų tvarkymą. Tai labai gerai, nes kartais neatsakingai besielgiantys įrenginio bendrasavininkai gali sukelti gedimus, dėl neatsakingo naudojimo, priežiūros, kas reiškia, kad automatiškai auga ir jūsų išlaidos ant turimo įrenginio. Na ir galiausiai tai yra puikus sprendimas kalbant apie aplinkosaugą. Turint mažą įrenginį, jis gali daug efektyviau valyti nuotekas nei dideli miestuose esantys valymo įrenginiai, na o atsitikus nelaimingam įvykiui, žala padaryta bus daug mažesnė, nes išsiliejusios buitinės nuotekos bus ne tokių apimčių lyginant su miesto talpyklų dydžiais.