Keliaujame kemperiu. Ką pasiimti į kelionę?

Kelionės kemperiu tampa vis populiaresnės, nes tai leidžia mums lengvai ir komfortiškai keliauti. Tačiau, norint, kad kelionė būtų patogi ir maloni, reikia atsiminti keletą dalykų. Bei atlikti reikiamus namų darbus, ko nepamiršti pasiimti kartu. Tad kalbėsime šiandienos straipsnyje kokios laisvalaikio prekės yra būtinos.

Laisvalaikio prekės

  • Pirma, reikia susipakuoti patogius ir sezonui tinkamus drabužius. Tai leis jums jaustis patogiai kiekvienam atvejui ( ar tai lija, ar didelis karštis, ar šaltis) . Be to, svarbu pasiimti tinkamą avalynę, jei nuspręstumėte sudalyvauti ilgesniame žygyje.
  • Antra, neužmirškite pasiimti įvairių priemonių nuo uodų ir kitų kenkėjų. Ši prekė nėra pirmo būtinumo, tačiau apie ją pagalvojame paskutinėje vietoje.
  • Trečia, būtina pasiimti įvairių maisto produktų. Tai leis jums ne tik jaustis sočiam jei ilgai nerastumėte vietos kur pavalgyti.
  • Ketvirta, vaistai. Tai ypač svarbu jei vykstate į kitą šalį ir nežinote kokie vaistai yra ten prieinami. Tai leis išvengti daugybės problemų.
  • Penkta, namų apyvokos daiktai. Tai leis jums lengviau susirasti reikalingą daiktą (pvz., peilis).

Būtina pasirinkti tinkamais kemperio priedais.

  • Dujų balionai yra labai svarbūs, kadangi dujos yra naudojamos ne tik viryklėms, bet ir šildymo sistemoms. Nepakankamas dujų likutis gali sukelti nepatogumų, kuomet norėsite paruošti šiltą maistą, ar esant šaltam orui sušildyti kemperį.
  • Elektros generatorius. Tai ypač svarbu jei norite nakvoti vietoje, kurioje nėra apšvietimo ar elektros įkrovimo.
  • Užuolaidos. Tai ne tik aksesuaras, kuris atrodo gražiai, bet ir svarbi priemonė, apsaugančia nuo atmosferos poveikio.
  • Biotualetai. Tai ypač svarbus dalykas jei keliaujate su vaikais.Tai leis jums išvengti daugybės problemų susijusių su higiena
  • Vandens talpos. Tiek norint nusiprausti, tiek ir gerti vandenį. Svarbu pasiimti ne tik butelį su vandeniu, bet ir vandens talpą, kuria galėsite užpildyti vandenį iš vietinio vandens tiekimo.

Svarbiausia – neapsikrauti nereikalingas daiktais.

Pasidarykite tikslų sąrašą, ko gali prireikti jums ir jūsų šeimai. Tai leis jums lengviau susipakuoti, nepraleisti reikalingų daiktų ir neapsikrauti nereikalingais.

Naudingų patarimų galite rasti įvairiose Facebook keliautojų grupėse, kuriose jie dalinasi savo kelionių patirtimi.

Kokybiškas prekes galite įsigyti patogiai.lt internetinėje parduotuvėje. Čia gausu įvairių reikalingų dalykų kelionėms bei laisvalaikiui.