Planuojame atostogas. Kuo pasižymi Lietuviški pajūrio kurortai?

Lietuvos pajūrio kurortuose yra daugybė vietų, iš kurių kiekviena pasižymi savitu žavesiu. Vieni populiariausių – Palanga, Nida ir Juodkrantė ir Šventoji. Tad šiandien norime trumpai apibūdinti kiekvieną jų. Dalinamės asmenine patirtimi, ir tai yra mūsų asmeninė nuomonė, kuri ne visada gali sutikti su kitais, tačiau tikimės, jog šis straipsnis bus naudingas.

Kurortų aprašymai ir privalumai:

  • Palanga yra didžiausias ir populiariausias kurortas, siūlantis daugybę pramogų ir atrakcijų. Galite rinktis nuo naktinių klubų iki muziejų bei SPA viešbučių. Restoranai Palangoje gali pasiūlyti skirtingus patiekalus kiekvienam, ir jie garsėja savo kokybe. Tad nereiks sukti galvos kur pavalgyti Palangoje. Šis miestas reikalauja išskirtinio dėmesio, tad daugiau informacijos galite rasti aktyviose nuorodose šiame straipsnyje.
  • Nida yra mažesnis, jaukus kurortinis miestelis, įsikūręs Kuršių Nerijoje, kuri įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai puiki vieta atsipalaiduoti ir mėgautis gamta. Kurorto minusas, tai nemenkas kelto mokestis, nes tai vienintelis būdas ten patekti. Tačiau tikrai verta, gamtos grožis atperka viską, o pasijausti galite lyg užsienio kurortuose.
  • Juodkrantė – tai šiauriausioje Lietuvos dalyje esantis kaimiškas kurortinis miestelis. Tai puiki vieta ramiam poilsiui toli nuo miesto šurmulio.
  • Šventoji – naujesnis kurortinis miestelis, įsikūręs Baltijos jūros pakrantėje. Tai puiki vieta šeimoms su vaikais, nes joje siūloma daug veiklos ir pramogų vaikams. Šiek tiek mažiau žmonių, jei lyginame su Palanga.

Ko nepamiršti kraunant lagaminus?

Būtinai pasiimkite kremą nuo saulės, maudymosi kostiumėlį ir patogią avalynę! Lietuvos pajūrio kurortuose siūloma daug įvairių pramogų, todėl jų tikrai prireiks. Nepamirškite pasiimti lengvos striukės ar megztinio vakarui, nes net vasarą gali būti vėsu.

Planuojant bagažą, neprisiimkite per daug nereikalingų daiktų, nes turėsite juos nešiotis su savimi. Vietoj to sutelkite dėmesį į būtiniausių daiktų pasiėmimą, kad galėtumėte mėgautis atostogomis be jokių problemų.

Nepamirškite grynųjų pinigų, kadangi ne visose vietose galima atsiskaityti kortelėmis. O tai gali apsunkinti atostogas, kam reikalingi papildomi rūpesčiai?

Tikimės, kad šis straipsnis jums buvo naudingas ir kad puikiai praleisite laiką Lietuvos pajūrio kurortuose!