Ar vyriški kvepalai skiriasi nuo moteriškų?

Renkantis kvepalus yra skiriama daug dėmesio smulkmenoms bei jų savybėms. Vienas jų yra vertinimas – kam konkrečiai kvepalai yra skirti, tai yra, vyrams ar moterims. Ar toks vertinimas yra tikslus? Ar tikrai vyriški kvepalai kvepia intensyviau nei moteriški, galiausiai, kodėl taip skiriasi buteliukai ir kaina? Visi atsakymai pateikti straipsnyje ir tikimės, kad Jums padės ateityje kur kas plačiau ieškoti tinkamiausių aromatų.

 

Kvepalai su feromonais

 

Skirtumas tarp kvepalų skirtų lytims pasireiškia tik tokiu atveju, kai yra perkami kvepalai su feromonais. Tokiu atveju juose yra dedami “hormonai”, kurie yra skirti kitai lyčiai pritraukti. Kitu atveju toks klasifikavimas nėra reikalingas, kadangi tiek moterims gali labiau patikti dažniausiai rinkoje siūlomi vyriški kvapai, tiek vyrams – moteriški.

 

Kinta įpakavimas

 

Dažniausiai moteriški kvepalai įpakuojami kur kas solidžiau, taip pat ir elegantiškiau. Toks įpakavimas ne tik brangiau kainuoja, tačiau dažnai baigus naudoti kvepalus tampa kaip stilingas namų interjero akcentas. Vyrams dažniausiai siūlomi minimalistinio stiliaus įpakavimai.

 

Viskas – tik reklama

 

Ar galima sakyti, kad kvepalų klasifikavimas pagal lytis yra tik reklama? Dalinai – taip. Žinoma, ne faktas, kad moteriški kvepalai kainuoja kur kas brangiau nei vyriški. Tačiau taip dažniausiai yra, kadangi moterys yra pačios linkusios skirti kur kas didesnes investicijas kosmetikai bei kvepalams.

 

Aromatų paieškos

 

Rinktis kvepalus reikia ne pagal tai, kokiai lyčiai jie skirti, ne pagal kainą, tačiau pagal kvapą, kuris daugiau arba mažiau atitinka Jūsų poreikius. Taip pat reikia mažiau dėmesio skirti madoms, kurios sukasi ratu ir kurios tikrai ne visada patenkina masės poreikius. Tai yra normalu.

 

Kur pirkti kvepalus?

 

Pirkti kvepalus, kad ir kokie Jums labiausiai patinka, svarbiausia yra tokiose prekybos vietose, kurios juos siūlo legaliai ir tuo pačiu teikia garantijas. Viena opcijų yra https://amourdevil.com/ vieta. Perkant internetu, galiausiai, juk galima kur kas paprasčiau pamatyti akcijas, sutaupyti bei rasti variantą, kuris Jums leis kasdien puoštis aromato pagalba.