SEO paslaugos ar Google reklama: ką rinktis?

SEO paslaugos ar Google reklama: ką rinktis?

Deja, bet dalis verslininkų iki šiol neskiria, kas yra SEO paslaugos, o kas yra Google reklama. Abi šios paslaugos leidžia reitinguoti Google paieškoje, tačiau viena jų leidžia pritraukti lankytojus nemokant už juos, o kita atveda lankytojus, tačiau už kiekvieną lankytoją reikia mokėti pinigus. SEO paslaugos – tai investicija, kuri atsiperka tikrai ne iš karto. Ypač, jeigu yra didelė konkurencija. Ir tuo labiau, kai skiriamas nedidelis biudžetas. Google reklama nuo SEO skiriasi tuo, jog tai atsiperka iš karto(na, bent jau daugelis taip mano). Pasirinkus gerą Google reklamos specialistą, galima iš karto gauti greitus rezultatus. Tačiau SEO pranašiau tuo, jog net ir nustojus mokėti specialistui, vis tiek kurį laiką bus galima palaikyti pozicijas ir pritraukti srautą. Taigi, jeigu ieškote greitų rezultatų, rinkitės Google reklamą. Tai jums atneš greitus rezultatus, tačiau juos prarasite iš karto, kai tik nemokėti už reklamą. Jeigu norite ilgalaikių rezultatų, rinkitės SEO. Beje, verta paminėti, jog ilgalaikėje perspektyvoje, SEO yra kur kas pigesnis pasirinkimas, kadangi galima pritraukti didelį srautą lankytojų už mažesnę kainą. Tam reikia pasirinkti gerą specialistą, kuris žinos ne tik kaip iškelti pasirinktus raktinius žodžius, bet ir tinkamai praplėsti sistemos dydį, jog būtų galima rasti svetainę pagal kuo daugiau raktažodžių ir generuoti didesnį lankomumą.

Ar galima rinktis ir SEO, ir Google reklamą?

Ne tik galima, bet ir labai naudinga. Net ir turint patyrusį SEO specialistą šalia, vis tiek negalima tikėtis, jog pagal visus raktinius žodžius būsite pirmose vietose. Net ir tuo atveju, jeigu būtumėte, vis tiek negalėtumėte tikėtis gauti maksimalų srautą, kadangi dalį jo gauna svetainės, perkančios Google reklamą. Užsisakę Google reklamą galėsite pasiimti dar didesnę auditoriją, tuo pačiu ir pardavimų kiekis turėtų didėti. Galite pastebėti, jog dažniausiai didesni verslai renkasi ir SEO, ir Google reklamą. Tie, kurie nebijo investuoti daugiau, neretai gali džiaugtis kur kas didesniu pelnu.

Kas pigiau: SEO arba Google reklama?

Google reklama atsiperka greičiau, tiksliau, iš karto, jeigu parenkama tinkama strategija. Tuo tarpu, kas liečia SEO, laukti reikia ilgai ir nuobodžiai. Taigi atsakyti, kas pigiau yra sudėtinga. Jeigu žiūrint į ilgalaikius rezultatus, greičiausiai SEO kainuoja pigiau. Bet čia tik tuo atveju, jeigu SEO specialistui pavyks pritraukti norimą srautą. Google reklama gali kainuoti brangiai, be to, vos tik atsisakius paslaugų, lankytojų srauto nebepritrauksite. Neretai SEO kainuoja pigiau, tačiau pasitaiko išimčių. Jeigu norite sužinoti, kiek tiksliai jums kainuotų tiek SEO, tiek Google reklama, paprašykite agentūros, jog atsiųstų jums pasiūlymą. Tuomet galėsite sužinoti kainas, apskaičiuoti ir nuspręsti, ką rinktis.