SEO Optimizavimas – dažniausi tinklapių trūkumai:

Šiandienos publikacijoje norime aptarti kokios yra dažniausiai daromos klaidos bandant optimizuoti puslapį. Jei esate naujokas SEO srityje arba tiesiog bandote patobulinti savo įgūdžius, šis pranešimas skirtas jums. Kalbiname  ekspertus.

TOP  dažniausiai padaromos kritinės klaidos

Viena iš dažniausiai daromų klaidų – neatliekami raktinių žodžių tyrimai. Tai itin svarbi SEO optimizavimo dalis, tačiau daugelis žmonių jos tinkamai neatlieka. Neatlikę raktinių žodžių tyrimo iš esmės dirbate aklai – nežinote, kokių terminų žmonės iš tikrųjų ieško, todėl jūsų pastangos gali nueiti perniek. Žinoma, kai kuriais atvejais galima aklai pataikyti, tačiau patirtis rodo, jog didžioji dauguma suklysta.

Dar viena dažnai daroma klaida – nepavyksta optimizuoti antraščių pavadinimų ir meta aprašymų. Tai du svarbiausi puslapio SEO elementai, tačiau daugelis žmonių juos palieka paskutinėje vietoje arba išvis tuo nesirūpina. Antraštės privalo būti unikalios ir tinkamai parašytos, o meta aprašymuose turėtų būti pateikta trumpa informacija bei įtikinamas raginimas imtis veiksmų.

Kita dažnai pasitaikanti klaida – per didelis raktažodžio kartojimo kiekis, kitaip dar vadinamas “over-optimaizingas” , lietuvių kalboje tai reikštų perspaustas optimizavimas.

Sutinkame su tuo, jog itin svarbu į tekstą įtraukti raktinius žodžius, tačiau nereikėtų persistengti, nes kitaip “Google” gali jus nubausti duodama prastesnes pozicijas.

Paskutinė, tačiau dažnai daroma klaida yra ta, kad nesukuriama pakankamai atgalinių nuorodų. Atgalinės nuorodos yra vienas iš svarbiausių SEO reitingavimo veiksnių, todėl, jei nekursite nuorodų, neužimsite tokių aukštų pozicijų, kokias galėtumėte užimti. Yra daug įvairių būdų, kaip kurti atgalines nuorodas.

Tai tik kelios dažniausiai pasitaikančios SEO klaidos – jų yra daug daugiau.

Jei norite daugiau sužinoti apie SEO, rekomenduojame perskaityti SEO365.lt tinklapio įrašus. O jei jums reikia pagalbos optimizuojant, susisiekite su jais, gausite geriausią kainos ir kokybės santykį.

Tinkamai optimizuotos svetainės nauda:

  • Pritrauksite daugiau lankytojų iš paieškos sistemų, o svarbiausia už tai nereikės mokėti papildomai.
  • Užims aukštesnę vietą paieškos sistemų rezultatų puslapiuose ir būsite nuolat matomi.
  • Greičiau užkraunama bei patogesnė vartotojui.
  • Galėsite sekti progresą ir pamatysite savo pastangų rezultatus.

Investicijos į SEO optimizavimą yra ilgalaikis dalykas, tinkamai parinkta strategija atsipirks su kaupu. Reikia papildomos informacijos? Aplankykite šį tinklapį.