Profesionalūs nagų džiovintuvai

Jei esate profesionalus nagų dailininkas arba norite naudoti nagų džiovintuvą savo salone, turėtumėte įsigyti UV arba su LED lempa nagų džiovintuvą. Nagų džiovintuvai, pavyzdžiui, LED arba UV, turi daug privalumų, palyginti su tradiciniais oro džiovintuvais.

greitesnis nagų džiūvimas naudojant UV nagų džiovintuvą

UV nagų džiovintuvai

Daugumoje UV džiovintuvų yra galimybė perjungti šaltą arba karštą orą. Be to, jie pučia UV spindulius, kurie išdžiovina nagus greičiau nei laukiant, kol jie išdžius natūraliai. UV nagų džiovintuvas sutaupys jūsų klientų laiko, leis jums atlikti daugiau darbo ir puikiai tiks norint išgauti įvairią kūrybišką apdailą, kuri patiks klientams. Jie puikiai tinka šelako nagų lakui džiovinti ir geliniams nagams kietinti. Štai keletas puikių pigių UV nagų džiovintuvų pasirinkimų

Kaip veikia UV nagų džiovintuvai

Nagų džiovintuvai su UV lempomis yra idealus priedas natūraliems nagams ir geliniam lakui džiovinti. Jie skleidžia UV spindulius, o profesionalūs nagų lakuotojai sako, kad UV džiovintuvai sukietina laką, todėl jis ilgiau išlieka.

Ką galima naudoti su UV šviesa?

Štai faktas – UV lempos veikia su visais  prekės ženklų lakais, o LED lempos – tik su tam tikrų prekės ženklų laku. Svarbiausia patikrinti visas detales. Įsigydami UV manikiūro lempą negalite suklysti, nes ji tinka visiems geliniams lakams. Jie taip pat yra pigesnės

Gelinis nagų lakas kietinamas ultravioletiniais spinduliais aktyvuojant gelio sudėtyje esančius fotoiniciatorius. Kadangi UV lempos veikia skleisdamos plataus bangos ilgio UV spindulius, gelinis lakas ilgiau kietėja.

Palyginimui, LED nagų lempos naudoja siaurą UV bangos ilgį. Tam tikri fotoiniciatoriai geliniame lake suaktyvinami greičiau, kad gelis sukietėtų, tačiau turite įsigyti suderinamą LED gelinį laką.

Jei ant lako etiketės nurodyta, kad jis veikia ir LED, ir UV lempose, vartotojui viskas turėtų būti gerai.

Ar UV šviesa džiovina įprastą nagų laką?

Tai dažnai užduodamas klausimas – ar UV šviesa reguliariai džiovina nagų laką? UV lempos ultravioletiniai spinduliai nedžiovina įprasto nagų lako. Tačiau šviesos skleidžiama šiluma padeda pagreitinti įprasto nagų lako džiūvimo laiką.

Efektyvesnis būdas džiovinti įprastą nagų laką – naudoti šiluminę lemputę su nedideliu ventiliatoriumi orui cirkuliuoti.

Kiek laiko UV šviesa džiovina nagus?

didelis klausimas. Mūsų skurdžiame laike viską norime daryti greičiau ir greičiau… geliniai nagai nedžiūsta natūraliai. Jie kietėja, o ne džiūsta, ir kietėjimo procesą galite pagreitinti naudodami UV arba šviesos diodus.