Ką daryti, kai reikia pagalbos kelionės metu?

Kelionės metu gali įvykti bet kas. Tuomet kyla klausimas: skambinti draugui ar kviesti pagalbą? Nors kai kurie draugai yra labai atsidavę ir atvyksta padėti bet kada, tenka pripažinti, kad tam tikrais atvejais verta iš karto kviesti pagalbą. Deja, bet kelionėje net ir nuleistą padangą gali būti pakeisti kur kas sudėtingiau, nei garaže. Dėl to patariama iš karto kviesti meistrus, kurie galės ne tik atlikti darbus, bet ir apžiūrėti transporto priemonę ir patarti, ar saugu toliau keliauti, ar reikia išsamesnės apžiūros autoservise. Techninė pagalba kelyje – tai ne tik saugus, bet ir nebrangus pasirinkimas. Na, nebent pagalbos reikės naktį arba savaitgaliais, tuomet kainos šiek tiek brangesnės.

Ar techninė pagalba kelyje gali padėti autoįvykio metu?

Techninė pagalba kelyje gali padėti ne tik tuomet, kai nuleidžia padangą ar baigiasi benzinas, bet ir autoįvykio metu. Tuomet meistrai gali ne tik atlikti remontą kelyje arba nugabenti automobilį į autoservisą, bet ir padėti pildyti dokumentus. Tokiais atvejais prieš pasirinkdami autoservisą pasidomėkite, su kuriomis transporto priemonėmis dirba jūsų pasirinkti meistrai.

Apmoka draudimas ar tenka mokėti patiems?

Jeigu techninės pagalbos jums prireiks dėl to, kad įvyko autoįvykis, tuomet gali būti, kad išlaidas padengs draudimas. Tačiau dažniausiai už techninę pagalbą kelyje tenka mokėti patiems. Dėl to, nes pagalbos dažniausiai prireikia dėl nedidelių gedimų, kurie nėra sukeliami autoįvykio metu, pavyzdžiui, nuleidžiama padanga ir panašiai.

Per kiek laiko atvyksta techninė pagalba?

Prireikus techninės pagalbos kelyje daugeliui reikia, kad jie atvyktų kuo skubiau. Tuo labiau, jeigu jų reikia nakties metu. Juk nei vienas nenori naktį būti miške vieni neveikiančiame automobilyje. Tai tam tikrais atvejais gali priminti siaubo filmą. Dėl to, jeigu norite, kad meistrai atvyktų kuo skubiau, pasidomėkite apie autoservisus prieš juos pasirinkdami. Kai kurie buvę klientai nurodo, jeigu meistrai atvyko tik po kelių valandų arba darbus atliko nekokybiškai. Atkreipkite dėmesį, kokius atsiliepimus paliko buvę klientai.

Daugiau informacijos nuorodoje https://ratumontavimas.lt/paslaugos/pagalba-kelyje