Automobilio akumuliatoriaus pasirinkimas ir priežiūra.

Automobilio akumuliatoriaus pasirinkimas ir priežiūra.

Automobilis tapo būtinybė mūsų gyvenime, todėl jam reikia atitinkamos įvairiapusės priežiūros, laiku atlikti įvairius aptarnavimus. O ypatingai dėmesį reikia atkreipti į akumuliatorių, be jo nepavyks užkurti automobilio ir pajudėti iš vietos.

Vienas svarbiausių automobilių elementų yra akumuliatorius. Tačiau apie juos susimąstome dažniausiai žiemos metu, kuomet negalime užkurti savo transporto priemonės. Akumuliatorius veikia ištisus metus ir jam reikia reguliarios priežiūros. Geros firmos akumuliatorius vidutiniškai tarnauja apie šešerius metus. Tačiau tinkamai prižiūrėdami akumuliatorių galite prailginti jo tarnavimo laiką. Rinkdamiesi naują akumuliatorių, atkreipkite dėmesį į savo automobilio tipą, bei kitą informaciją, kuria galite rasti pas gamintoją.

Kodėl akumuliatoriai genda?

  • Akumuliatorių priešas numeris vienas yra šaltis. Kai temperatūra nukrenta, cheminė reakcija akumuliatoriuje sulėtėja ir jis pagamina, bei paduoda mažiau energijos. Todėl akumuliatoriai sunkiai užveda automobilius, arba neretai jų neįstengia užvesti.
  • Akumuliatoriams taip pat kenkia vibracija, kuri atsiranda važiuojant prastais keliais. Laikui bėgant tai gali lemti sumažėjusį pajėgumą ir dėl to sutrumpės tarnavimo laikas.
  • Važinėjimas trumpais atstumais, taip pat gali pakenkti akumuliatoriams. Jei dažnai važiuojate trumpus atstumus, automobilis gali nespėti tinkamai įkrauti akumuliatoriaus. Taip yra todėl, kad generatoriui, kuris yra atsakingas už akumuliatoriaus įkrovimą veikiant varikliui, nepakanka laiko visiškai įkrauti akumuliatorių.

Kada tinkamiausias metas pirkti akumuliatorių?

Vienareikšmiškai – šiltasis metų sezonas – vasara. Vasarą automobilių akumuliatoriai dėl šiltos temperatūros dirba lengviau ir turi mažiausiai problemų užvedant variklį. Taip pat šiltuoju metų laiku galite gauti akumuliatoriams didesnes nuorodas, turėti geresnį pasirinkimą.

Akumuliatoriai internetu – patogiausias sprendimas

Svarbu pasirinkti patikimus pardavėjus, (vieni jų Akumai.lt ) . Čia galite įsigyti kokybiškų pirmaujančių gamintojų akumuliatorių už gerą kainą. Taip pat galite gauti reikiamas konsultacijas pagal kiekvieno indvidualius poreikius.

Užsisakyti galite patogiai internetu ir akumuliatorius bus pristatytas į jūsų namus ar darbo vietą. Nereikės niekur papildomai vykti. Pirkdami internetu gausite ne tik geriausią kainą, tačiau ir reikiamas garantijas.

Akumuliatoriaus tarnavimo laiką galite prailginti teisingai eksploatuojant automobilį.

  • Nepamirškite išjungti šviesų, kai priparkuojate automobilį.
  • Žiemą stenkitės vengti trumpų kelionių, per kurias akumuliatorius neišsikrauna.
  • Įsitikinkite, kad akumuliatorius automobilyje yra tinkamai pritvirtintas.
  • Stenkitės, kad akumuliatorius visiškai neišsikrautų.

Prieš keisdami akumuliatorių, įsitikinkite, jog gerai veikia generatorius. Ar nėra elektros nuotėkio ir akumuliatoriaus neiškrauna pašaliniai gedimai.

Tinkamai prižiūrėdamas savo akumuliatorių galėsite mėgautis savo automobiliu daug ilgesnį laiką.

Atminkite, kiekviena transporto priemonė reikalauja priežiūros, kad ji galėtų veikti ilgai ir be problemų. Automobilio akumuliatorius tai ypač svarbus elementas, todėl jo negalima ignoruoti.