Darbas su indvidualios veiklos pažyma. Kaip jį padaryti paprastesniu?

Dirbate savarankiškai, naudodami indvidualios paveiklos pažymą? Ir svarstote kaip palengvinti tiek buhalterinę apskaitą, tiek sąskaitų išrašymą? Puiku – turime Jums tobulą sprendimą tai įrankis saskaita123.lt. Darbas su indvidualia veikla pagal pažyma tampa paprastesniu ir greitesniu.

Kodėl saskaita123.lt renkasi vis daugiau savarankiškai dirbančių asmenų?

  • Automatinis sąskaitų faktūrų išrašymas leidžia greitai ir lengvai generuoti sąskaitas faktūras klientams, neįvedant jokių duomenų rankiniu būdu. Tai reiškia, kad galite sutelkti dėmesį į savo verslą, ir sutaupyti laiko rašant sąskaitas. Taip pat Jums nereikia jungtis į elektroninį paštą, kad galėtumėte išsiųsti sugeneruotą sąskaitą, o tai padaryti galite pačioje tinklapio formoje.
  • Aiškus pajamų žurnalas ir galimos analizės – visos sąskaitos faktūros, mokėjimai saugomi vienoje vietoje. Savo metų pajamas galite pamatyti akimirksniu.
  • Mokėjimo priminimai – sistema parodo kurie klientai dar nesumokėjo ir vienu spustelėjimu galite išsiųsti jiems priminimą apie mokėjimą.

Visi šie privalumaii, kainuoja palyginti labai nedidelę sumą – vos nuo 7 € per mėnesį be jokių paslėptų mokesčių. O sutaupytą laiką galėsite skirti asmeniniam tobulėjimui ir savo veiklos gerinimui, pardavimų didinimui.

Kodėl indviduali veikla pagal pažymą yra viena populiariausių formų?

Nesudėtinga gauti reikiamus dokumentus, tai galima padaryti per kelias minutes internetu, arba bet kuriame VMI padalinyje. O pats indvidualios veiklos pažymėjimas papildomai nieko nekainuoja, mokami mokesčiai nuo gautų pajamų mokestinių metų gale. Reikia nepamiršti ir to, jog jei registruojate pirmąją savo veiklą – jums priklauso sodros lengvata, o mokate tik pelno mokestį. Taip skatinamas verslumas.

Kokia yra savarankiško darbo nauda?

Galite dirbti kada norite ir kur norite, patys nustatyti kainas ir darbo valandas. Jei Jūsų darbas yra kompiuteriu, galite dirbti iš bet kurios pasaulio vietos, lygiai taip pat aptarnauti klientus nepriklausomai nuo jų šalies.

Savarankiškai dirbantys asmenys turi daugiau laisvės sprendimų priėmimui, bei gali lengviau tvarkytis savo asmeninį gyvenimą. Dauguma žmonių, kurie dirba pagal darbo sutartis to neturi.

Neribotos uždarbio galimybės – užsidirbti galima tiek daug, kiek ir norite. Viskas priklauso tik nuo jūsų, kiek laiko ir energijos investuosite į savo veiklą.

Nereikia samdyti fizinės buhalterės, užtenka naudotis saskaita123 sistema. Taip sutaupomi pinigai.

Jei nors ir turite atsidarę veiklą, tačiau negaunate pajamų – papildomai mokėti valstybei nieko neprivalote.