Mitai apie dantų tiesinimą: kas trukdo suprasti paslaugos kokybę?

Geros odontologijos paslaugos padeda žmonėms ne tik džiaugtis gražia šypsena, tačiau taip pat ir turėti sveikus dantis. Galima drąsiai sakyti, kad šiuo metu odontologijos teikiamos galimybės yra plačios kaip kad niekada, o ai tikrai džiugina, kadangi net ir netekus nuosavų dantų – jie gali būti atkurti.

Visgi, kai yra gera paslauga – dažniausiai galima išgirsti ir daug mitų, kurie trukdo suprasti paslaugų kokybę. Pavyzdžiui, dantų tiesinimas – padeda susigrąžinti ne tik gražią, tačiau ir sveiką šypseną. Tačiau ką apie jį galima perskaityti internete.

Mitas, kad tai yra brangi paslauga.

Pirmiausia siūlome netikėti mitais dėl kainos, kurios dažniausiai ir atgraso nuo galimybės pasinaudoti tokia paslauga. Kainas galima rasti internete ir dažniausiai matoma, kad dantų tiesinimas ne tik kad nėra brangus, tačiau ir apskritai, kaip tokia galimybė, prieinamas daugeliui. Galiausiai, patogu, kad galima gauti paslaugas išsimokėtinai.

Mitas, kad tiesinimas tik breketais.

Šiuo metu dantų tiesinimo galimybės tikrai gana įvairios. Dažniau bei breketai yra pasirenkamos kapos. Jos ne tik kainuoja gana pigiai, tačiau daugeliui patinka, kad galima pasiekti tikrai labai gerų efektų, juolab, jos dažniausiai yra dėvimos tik nakties metu. Taigi, niekas nežinos, kad nešiojate kapas bandydami ištiesinti dantukus.

Mitas, kad tinka tik tokiu atveju, kai defektų nėra daug.

Kaip jau minėjome, šiuo metu dantų tiesinimo galimybės tikrai gana plačios. Dažniausiai pavyksta labai sėkmingai sutvarkyti net ir tokius dantis, kurie labai iškrypę. Svarbiausia yra tinkamai parinktas tiesinimo metodas ir tuo pačiu uolus darbas. Taigi, reikia klausyti specialisto, kuris pateikia rekomendacijas – kaip turi būti atliekamas tiesinimas ir tuo pačiu ką daryti, kad efektas būtų pasiekiamas kuo efektyviau.

Mitas, kad tiesinimas trunka labai ilgai

Dar vienas gana dažnai girdimas mitas yra tai, kad tiesinimo darbai trunka labai ilgai. Pirmiausia tai jokio skirtumo – kiek jie trunka, kadangi dažniausiai nuo to žmogui nėra skirtumo. Galbūt reikia kiek daugiau dėmesio skirti burnos higienai ir viskas. O antra – tiesinimo laiko tarpas priklauso nuo problemos dydžio. Taip, kai ji yra didelė – tiesinimas trunka ilgiau, tačiau apskritai svarbiausia, kad rezultatas yra. Tik reikia laikytis mediko pateiktų rekomendacijų.

Visada geriausia yra dominančius klausimus užduoti specialistui, kuris teikia tiesinimo paslaugas. Tokiu atveju žinosite tikslią informaciją, kuri padės suprasti kas ir kaip bei galiausiai turėti tokią šypseną, kurios pavydės aplinkiniai.