Buhalterinė apskaita taupo laiką ir resursus

Tikriausiai nekyla abejonių, jog buhalterinė apskaita – tai sudėtingas, bet labai svarbus veiklos procesas. Tam, kad vestume ją maksimaliai tiksliai ir teisingai, būtinas gilus principų ir teisės aktų išmanymas. Patikėjus savo verslo finansus specialistui, jūs galite tikėtis visokeriopos naudos. Kokios? Papasakosime jums plačiau.

  1. Profesionali buhalterinė apskaita mažina laiko sąnaudas

„DRaccounting“ komanda dažnai mini, jog buhalterinė apskaita suteikia didžiausią naudą, jei ji yra vedama tvarkingai ir nuosekliai. Kodėl? Nuolat atnaujindami informaciją ir kontroliuodami savalaikį jos tvarkymą, jūs turėsite duomenis, kuriais galėsite vadovautis priimdami svarbius veiklos sprendimus, bet kuriuo metu. Negana to, preciziškas apskaitos vedimas leis jums greitai orientuotis ir adaptuoti tikslias, skaičiais paremtas, veiklos korekcijas.

Ne retai pasitaiko, kad nedideliuose, augančiuose versluose nemažai funkcijų atlieka pats vadovas, todėl spręsdamas buhalterinius klausimus jis praranda galimybę jį skirti veiklos auginimui. Pasamdžius buhalterinės apskaitos kompaniją vadovas gali deleguoti šiuos darbus ir skirti savo laiką įmonės plėtrai.

  1. Resursų optimizavimas

Ne retai pasitaiko, kad smulkaus ar vidutinio verslo vadovai nėra linkę samdyti buhalterio pilnai darbo dienai, nes negali užtikrinti pakankamo darbų srauto, todėl tai tampa per brangiu pasirinkimu. Tokiu atveju „DRaccounting“ komanda gali pasiūlyti savo paslaugas. Užsakydami pas išorinį buhalterį tik būtinus apskaitos darbus, jūs mokate ne už kavos pertraukėles, o tik už tai, kiek ir kokių paslaugų jums suteikiame.

  1. Likučių valdymas

Neefektyvus likučiu valdymas gali vesti į neefektyvų finansų panaudojimą ar net pinigų įšaldymą. Buhalterinė apskaita gali padėti optimizuoti šiuos procesus ir savo finansinius resursus naudoti efektyviai ir protingai.

  1. Procesų automatizavimas

Skaitmeninis amžius įneša į standartinius apskaitos procesus vis daugiau automatizavimo, kuris padeda sumažinti žmogiškų klaidų tikimybę ir eliminuoti pasikartojančias užduotis. „DRaccounting“ naudojamos programos leidžia maksimaliai sumažinti laiko sąnaudas pritaikius skaitmeninus apskaitos sprendimus skirtingiems buhalterinės apskaitos etapams. Sutaupytą laiką mes skiriame jūsų verslui vertę kuriantiems darbams.

  1. Apskaitos dokumentų optimizavimas

Mūsų įsitikinimu dirbti reikia gudriai, o ne sunkiai. Būtent todėl mes naudojame visus prieinamus įrankius, kurie leidžia optimizuoti ir apjungti skirtingų dokumentų ruošimą. Pavyzdžiui, el. prekybą su užsieniu vystančioms kompanijoms itin paranku naudotis OSS ES sistema, kuri leidžia optimizuoti pateikiamų dokumentų kiekį ir taip sutaupyti daug laiko, kuris kitu atveju būtų skiriamas deklaruoti pajamas skirtingose, produkciją pasiekusiose, šalyse.

Investicija į profesionalią buhalterinę apskaitą visuomet atsiperka. Su „DRaccounting“ jūs ne tik sutaupote laiką ir pinigus, bet reikiamu momentu galite priimti skubius ir teisingus sprendimus, pasikliaudami savo verslo apskaitos skaičiais.