Purūs keksiukai – kiekvieno kepėjo svajonė

Kalbant apie įvairius saldžius kepinius, tikriausiai kiekvieno svajonė juos iškepti tobulai, kad jie pakiltų idealiai, būtų purūs ir tirptų burnoje. Vienas iš dažniausiai kepamų saldžių kepinių yra keksiukai, nes juos patogu valgyti, galima rinktis pačius įvairiausius ingredientus, kai kurie gali būti pagaminami visai nesudėtingai. Tačiau net ir kepant patį paprasčiausią variantą norisi, kad jie būtų labai purūs ir lengvi, tad šiame straipsnyje ir atskleisime kelias paslaptis, kaip juo išsikepti tobulai.

Viena paprasta gudrybė

Tikriausiai jau ne kartą esate įsitikinę, kad rodos paprasti veiksmai gali nulemti labai daug. Lygiai tas pats egzistuoja ir keksiukų kepime. Reikia laikytis vienos pagrindinės taisyklės ir purūs keksiukai bus lengvai pagaminami kiekvienam. Ir tas slaptas ingredientas, kuris dedasi į kiekvienus kepinius yra miltai. Kad jie būtų nepaprastai purūs, dedant į tešlą juos reikėtų persijoti. Ir tai galima atlikti ne vieną kartą. Jeigu žadate miltus sijoti kelis kartus, tuomet pirmąjį sijojimą darykite į atskirą sausą puodą, o kai jau sijosite antrą kartą, miltai gali būti beriami tiesiai į tešlą. Kartais gali atrodyti, kad toks darbas yra daromas be reikalo ir dėl to jis praleidžiamas. Tačiau būtent toks dalykas yra sugalvotas ne be reikalo. Sijojant miltus į tešlą patenka daugiau oro ir taip tešla tampa žymiai puresnė. Tad jei iki šiol šį veiksmą tingėjote daryti, pats metas pasitaisyti ir jo nebe praleisti.

Ar keksiukų purumo negali sugadinti įvairūs įdarai ar priedai?

Jeigu laikysitės visų rekomendacijų, kurios nurodytos recepte, tuomet, vargu, ar galima sugadinti keksiukus ir juos padaryti nepurius. Bet aišku, gali atsitikti pačių įvairiausių situacijų, kurios gali sugadinti jų konsistenciją. Tad jei gaminate šį desertą, stenkitės kaip įmanoma labiau nenuklysti nuo nurodyto recepto. Taip pat pravartu į keksiukus nedėti per daug įdaro ar kitų priedų, kad tešlos susidarytų nedaug. Kai tešlos kiekis bus per mažas, gali nutikti taip, kad keksiukai kepant neiškils ir jo vidus bus nepurus. Patartina įdaro dėti šiek tiek mažiau.

Skaniausias puriausių keksiukų receptas

Kadangi kiekvieno skonis yra individualus, tad visiems tas receptas gali būti skirtingas. Purių keksiukų receptų yra pačių įvairiausių, tad juos nesunkiai galite susirasti internete. Juos galima gaminti su šokoladu, įvairiais džemais, vaisiais ir panašiai. Tad žiūrėkite, kas jums patinka labiausiai ir į tą pusę ieškokite.