Patarimai šiauliečiams, kaip išsirinkti pigesnes padangas

Patarimai šiauliečiams, kaip išsirinkti pigesnes padangas

Kiekvienas lietuvis žino, kad šiauliečiai – taupūs žmonės. Perkant padangas sutaupyti nėra lengva, kadangi daugelis gamintojų verčia rinktis arba aukštą kokybę, arba pigią kainą, tačiau tam tikri dalykai sutaupyti jums tikrai padės. Padangos Šiauliai – kainuos pigiau, jeigu pirkdami atsižvelgsite į šiuos dalykus:

Pirkite internetu

Pats paprasčiausias būdas, kaip sutaupyti – pirkti internetu. Pirkdami internetu jūs ne tik gausite pigesnį kainos pasiūlymą, bet ir sutaupysite, nes nereikės mokėti už kelionę iki parduotuvės ir atgal. Beje, padangas pervežti gana sudėtinga. Jeigu pirksite visas padangas automobiliui, tuomet greičiausiai jums prireiks transporto priemones, kuria galėtumėte pervežti padangas. Na, o tai kainuos papildomai. Perkant internetu galima sutaupyti ir laiką, ir pinigus. Todėl, jeigu nenorite mokėti brangiai, pirkite internetu. Be to, kai kurios fizinės parduotuvės Šiauliuose turi ir internetines parduotuves. Jeigu jums svarbu, kaip atrodo padangos gyvai, tuomet galite apsilankyti ir apžiūrėti jas.

Būkite išrankūs

Pirkdami padangas atkreipkite dėmesį ne tik padangų kokybę, bet ir kainą. Neskubėkite pirkti, kadangi padangoms dažnai siūlomos nuolaidos. Galbūt, jeigu šiuo metu padangos nėra būtinos, galėtumėte palaukti, kol baigsis sezonas. Gal pardavėjas norės parduoti padangas, kurių nepardavė sezono metu? Tokiu atveju galima tikėtis didelių nuolaidų. Neretai nuolaidos prasideda dar sezono pabaigoje. Jeigu norite sutaupyti, turėtumėte neskubėti. Visgi, jeigu padangų reikia skubiai, tuomet turėtumėte bent jau peržiūrėti skirtingas internetines parduotuves, kad rastumėte tą, kurioje kainos kiek pigesnės, nei kitose.

Nepirkite naudotų padangų

Norint sutaupyti reikia galvoti apie tai, kaip sutaupyti žiūrint iš ilgalaikės perspektyvos. Dėl to patariama nesirinkti naudotų padangų, jeigu jos perkamos tik tam, kad būtų galima sutaupyti. Štai, keletas priežasčių, kodėl naudotos padangos jums nepadės sutaupyti. Visų pirma, tai nesvarbu, ar šios padangos buvo naudotos tinkamai, ar jos nebuvo naudotos iš viso, padangos sensta. Su kiekviena diena padangos dėvisi nepriklausomai nuo to, ar jos buvo naudojamos, ar ne. Jeigu padangos parduodamos kaip naudotos, reiškia, jos arba buvo naudojamos, arba padangoms jau daugiau nei keleri metai. Bet kuriuo atveju, jų pirkti neapsimoka. Pirkdami naujas padangas jūs užtikrinate, kad jos nebuvo naudojamos ir galėsite važinėti jomis dar daug metų.