Kodėl verta rinktis rankų darbo papuošalus?

Vargu ar galima surasti tokią moterį, kuriai užtektų turimų papuošalų. Lygiai taip pat, kaip yra su rūbais, yra ir su papuošalais, jų visada trūksta. Nors atrodo, kad tam tikrai progai ir nusiperki po naują kaklo papuošalą ar apyrankę, bet keičiant sukneles, jie nebetinka arba norisi kažko naujo. Jeigu įprasti papuošalai nusibodo ir norite atrasti kažką naujo ir išskirtinio, šis straipsnis yra kaip tik jums, nes jame papasakosime, kodėl rankų darbo papuošalai yra verti dėmesio.

Ieškantiems išskirtinumo

Jeigu esate iš tų žmonių, kuris labai mėgsta dėmesį ir komplimentus, tuomet verta rinktis rankų darbo papuošalus, nes:

  • dažniausiai, toks papuošalas bus vienetinis ir labai maža tikimybė pamatyti lygiai tokį patį aprangos akcentą.
  • nesunkiai jie gali būti derinami prie įvairių stilių, nes rankų darbo papuošalai yra gaminami iš labai skirtingų medžiagų, tad pasirinkimas yra labai platus.
  • tai yra universalus papuošalas, nes jis vienas gali būti derinamas prie įvairių progų ir aprangos, todėl niekada neatrodys vienodai.

Tinka ne tik moterims

Kalbant apie papuošalus, dažniausiai pagalvojama, kad jie tinka tik moterims. Tačiau įvairiais papuošalais gali savo aprangą pagyvinti ir vyrai. Aišku, galbūt labiau jiems priimtina rinktis kuklesnius, ne taip į akis krentančius akcentus, tad tam puikiai gali tikti rankų darbo papuošalai. Taip pat tokius papuošalus nesunkiai galima pritaikyti tiek vyrams, tiek moterims ir tai gali būti lyg komplektas. Tad jį galima dovanoti kaip dovaną, bet kokiai progai. Vyrai gali tinkis iš kaklo papuošalų ar apyrankių. Kadangi rankų darbo papuošalai dažnai yra gaminami pagal užsakymą, tai vyrai gali rinktis tokias spalvas, kurios patinka arba derinti prie turimos aprangos. Be viso to, tokius papuošalus gali rinktis ir vaikai. Jie gali būti pagaminami be įvairių karoliukų, akmenukų ar kitų pavojingų medžiagų, kurios galėtų jiems pakenkti.

Individualūs užsakymai

Ruošiantis išskirtiniai šventei labai dažnai ieškoma ne tik labai gražios aprangos, bet ir papuošalų. Dažnai įprastose parduotuvėse negalima rasti kažko kitokio, nes ten viskas gaminama pagal to laikotarpio madas, vyraujančias spalvas ir panašiai. Tad jeigu norima tikrai išskirtinio papuošalo ar komplekto, visada reikėtų kreiptis į tuos žmones, kurie gamina rankų darbo papuošalus. Tokiu būdu galėsite išsakyti savo lūkesčius, kurie greitu metu galės tapti realybe ir pagal tai bus pagaminti jūsų svajonių papuošalai.