Kada naudojami kabliukai galvakabliai?

Kabliukai galvakabliai – tai puikus pagalbininkas žvejams, kurie nori sugauti plėšrias arba pusiau plėšrias žuvis.

Kokį kabliuką pasirinkti?

Renkantis kabliuką atkreipti dėmesį reikia į šiuos kriterijus:

  • Gamintojas. Ne kiekvienas kabliukas yra kokybiškas, todėl perkant būtinai turite pasidomėti gamintoju. Kai kurie gamintojai kreipia dėmesį į tai, jog galėtų pirkėjams pasiūlyti pigią kainą, tačiau negalvoja apie kokybę. Deja, bet tokie gaminiai bus pigūs, tačiau visiškai nesuteiks naudos. Būkite atidūs ir neskubėkite pirkti. Pasidomėkite gamintoju, kad galėtumėte gauti ne tik gerą kainos pasiūlymą, bet ir įsigyti kokybišką gaminį.
  • Pardavėjas. Kaina priklauso ne tik nuo gamintojo, bet ir pardavėjo. Dėl to turite būti labai atidūs, kai rinksitės pardavėją. Neskubėkite ir palyginkite kainas skirtingose parduotuvėse. Tai padės jums suprasti, kuris pardavėjas sąžiningas, o kuris nori pasipelnyti ir deda didelius antkainius.
  • Pakuotė. Kai kuriose pakuotėse būna daugiau nei keli gaminiai, tokiu atveju ir kaina brangesnė. Atkreipkite dėmesį į tai prieš pirkdami.
  • Kaina. Jau minėjome, kad kokybė priklauso nuo gamintojo, tačiau nereikia pamiršti ir kainos. Kuo brangesnė kaina, tuo didesnės kokybės galima tikėtis.

Ar saugu pirkti internetu?

Perkant kabliukus visada patariama juos įsigyti internetu. Perkant internetu galima ne tik sutaupyti, bet ir rinktis iš kur kas platesnio asortimento. Tenka pripažinti, jog kai kurie pritaria, kad internete pirkimo sąlygos kur kas palankesnės pirkėjams, tačiau dvejoja, ar saugu pirkti internetu. Kai kurie baiminasi, jog prekės atkeliaus kitokios, nei buvo numatyta arba bus sumokėti pinigai, tačiau prekių nepristatys. Tokios baimės pagrįstos tuo, kad internete gausu sukčių, kurie tik ir ieško progos, kaip pasipelnyti. Visgi perkant preke iš Lietuvos to baimintis tikrai nereikia. Jeigu atidžiai pirksite, tuomet pastebėti aiškius signalus, jog pirkėjas nesąžiningas. Pavyzdžiui, atsiskaitymo būdai. Kai kurie atkreipia dėmesį, jog sukčiai neturi galimybės, kaip leisti klientui atsiskaityti, todėl jiems tenka atsiskaityti kriptovaliutomis arba per paypal. Na, tai ir bus užuomina, kad pardavėjas nepatikimas. Jeigu jis nesiūlo atsiskaityti grynaisiais arba kortele, tuomet ieškokite kito pardavėjo.